Няні і гаджети 🙍🏼‍♀️📱Одні пишуть потрібна няня, яка зможе зацікавити і захопити дитину без планшета, телефону або телевізора. Інші, що потрібна няня, яка сама не відволікатиметься на гаджети і не сидітиме в Інтернеті, а займатиметься дитиною. Але так чи інакше, тема завжди спливає і це не дивно.

Батьків можна зрозуміти, їм хочеться, щоб діти розвивалися, а не дивилися щодня в екрани телефонів. Малюки повинні займатися чимось корисним, цікавим або проводили час гуляючи на свіжому повітрі.

Крім того, няня отримує гроші саме за те, що доглядатиме і займатиметься дитиною, а не за те, щоб сидіти в телефоні або розмовляти з подружкою 🤦‍♀️

Дуже важливо обговорювати цей момент до початку роботи няні. Чітко сформулюйте свої вимоги при складанні вакансії:

💠 Ніяких гаджетів, телефонів або планшетів. Якщо ви дозволяєте дитині дивитися мультики і на це відводиться певний час впродовж дня, розкажіть про це.

💠 На стадії співбесіди пояснюйте няні свою позицію. Розкажіть чому ви проти гаджетів. Часто трапляється ситуація, коли няня жаліє малюка і без відома батьків все одно дає йому пограти в телефон.

💠 Контролюйте няню. Попросіть звітувати після роботи, чим вона займалася з дитиною. І малюка запитуйте, що вони робили впродовж дня з нянею.

💠 Не забувайте пояснювати, що під час робочого процесу вона повинна стежити за дитиною, а не розмовляти по телефону.

Головне на початку співпраці все детально пояснити. Тоді жодних проблем з нянею і гаджетами не виникне 😁

Ви стикалися з такими неприємними ситуаціями, коли няня дозволяла дитині постійно сидіти в планшеті або телефоні? 🤔