Я боюсь, що дитина звикне до няні і забуде мамуСьогодні жінки начулися про важливість емоційного зв'язку з маленькою дитиною, і тому у них виникають сумніви: чи не зникне прив'язаність з дитиною і як залишитися для сина або дочки найближчою людиною? Як побороти страх і ревнощі?

Як стверджують психологи - ні з чим не треба боротися і не треба змагатися з чужою людиною.
Ви - мама - найближча для дитини людина незалежно від кількості його нянь і їх безмежної уваги.
Між вами встановився незримий зв'язок ще у момент перших обіймів в пологовому залі. Малюк інтуїтивно запам'ятав найближчу людину, і ніхто йому її ніколи не замінить.

А якщо у жінки починають закрадатися підозри, що дитина "знайшла" іншу маму? І що робити з сумнівами?

Необхідно шукати няню-професіонала, яка сприйматиме свої обов'язки, як роботу, а не просто іграшки з малюком і щоденні веселощі з неслухняністю. Саме погані няні не виховують дітей і усе їм дозволяють, що і прив'язує до них малюків. І не забувайте самі приділяти увагу своїм дітям - вони цього чекають щодня.

На закінчення хочемо сказати, що саме в нашому агенстві працюють няні-професіонали підібрані строгим відбором. Тому ви можете не боятися, що вони розбалують дитину, прив'яжуть до себе і замінять маму.

#нянякиев #нянякиїв #шукаюняню #няняначас #няняначаскиев #няняпогодинно #нянянагодину #сервіснянь #роботаняня #няні
#бебісітер #бебиситтеркиев #агентствонянькиев #пошукняні #нянянонстоп #кофеняня #nannykiev #nannykyiv #нянядлядитини #сервісняня #нянясервіс #агенціянянь #nannyua